Svitozar Sharm

Новости
2017-09-21 14:08:16

Шарми зі срібла - особливі прикраси. З ними браслет отримає свою неповторність і стане більш ексклюзивним. Такі мініатюрні намистини мають безліч варіацій і можуть становити цілий ансамбль на одній нитці, відображаючи спосіб життя або світосприйняття своєї власниці. Адже ні для кого не секрет, що представниці прекрасної половини людства різного віку просто обожнюють цей вид срібних підвісок.

Срібні Шарми популярні як у дівчаток підлітків, так і у бізнес-леді. Адже вони допомагають висловити своє відчуття світу, в його сприйняття, показати, чим захоплюється жінка, і що любить. Такі ювелірні прикраси зазвичай виглядають як коло або фігурку з отвором, за допомогою якого вона надівається на срібний браслет, ланцюжок, шнурок. Вони можуть бути інкрустовані каменями або мати емальовані елементи. Але більш за все користуються популярністю саме срібні намистини. Вони можуть бути у вигляді фігурок тварин, квітів, сердечок, знаменитих архітектурних споруд, наприклад Ейфелевої, або Пізанської вежі. Також багатьом подобаються намистини у вигляді листя, пір'їнок птахів, мініатюрних жіночих аксесуарів або національної символіки. Особливого шарму в тому, що при бажанні їх можна варіювати на ланцюжках браслетів, створюючи кожного разу новий варіант прикраси. І тим самим отримуючи оригінальні, стильні аксесуари для вечірнього або повсякденного способу.

Колекція шрамів зі срібла від SVITOZAR.COM - сфотографуйте кращі моменти свого життя

У каталозі магазина SVITOZAR.COM можна купити Шарми зі срібла в великому асортименті. І каталог ювелірних прикрас постійно поповнюється новими цікавими новинками. І навіть сама примхлива модниця зможе підібрати для себе цікаву, стильну підвіску, яка стане прикрасою образу. У колекції Світозар є шарм срібло 925 проби, які просто неймовірно виглядають, мають прекрасний дизайн і стануть доповненням будь-якого наряду. В асортименті є як вироби з емаллю, так і інкрустовані камінням. Для підвісок використовується срібло 925 проби, тому що це гарний благородний метал має чудові декоративні властивості. Такі прикраси завжди виглядають елегантно стильно і привабливо. Адже срібло 925 проби прекрасно втілює всілякі дизайнерські задумки, що і дозволяє створювати сучасні стильні прикраси - мрію будь-якої модниці. До того ж, ціна цього металу на порядок нижче, ніж золота або платини. І тому вироби з нього завжди більш доступні для всіх бажаючих. У колекції Світозар представлено безліч варіацій такої срібної ювелірної продукції, в тому числі і шарми. І кожен бажаючий може знайти для себе співзвучну з радісним життєвим моментом модель підвіски.

Якщо Ви хочете залишити для себе пам'ять про якусь особливу подію в житті, то для цього найкраще підійдуть шарми. Купити срібло в якості не просто прикраси, а як нагадування про приємні моменти або почуттях - значить отримати можливість завжди носити з собою частинку щастя і радості. SVITOZAR.COM пропонує велику кількість срібних підвісок, намистин різних форм, які будуть чудово поєднуватися з браслетами, ланцюжками, створюючи оригінальні ювелірні ансамблі.

Войдите, чтобы продолжить

Забыли пароль?
Зарегистрироваться
Зарегистрироваться
Вступите в клуб:
Войти
Закрыть
Ваше имя
E-mail